Ziya Mağazacılık | Hakkımızda
6347
page,page-id-6347,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

Hakkımızda

1982’de İstanbul Kadıköy’de kurulan Ziya Mağazacılık, erkeklere özel ayakkabı koleksiyonlarıyla sektöre adım attı. 2005 yılında kadın ayakkabılarını da koleksiyonlarına ekleyen marka bu şekilde ürün çeşitlerini genişletmiş oldu.

30 yılı aşkın ayakkabıcılık tecrübesini müşterilerine sunmayı hedefleyen Ziya Mağazacılık ürünlerini, Türkiye’nin en iyi yan sanayii üreticilerinden sağlanan deri, kösele ve aksesuarlarından teknoloji ve üstün el işçiliği ile oluşturuyor.

Klasik, günlük ve spor ayakkabılardan oluşan koleksiyonlarında müşterilerinin her zaman rahatça kullanacağı modern, şık ve konforlu ayakkabıları tercih ediyor.

Günümüzün değişen koşullarını göz önüne alan Ziya Mağazacılık 2013 yılında çok markalı konsept ayakkabı mağazası olan Shoeology’i hayata geçirdi. Shoeology; casual giyimi benimseyen, trendleri ve modayı yakından takip eden ayakkabı severler için oluşturuldu.

Ziya Mağazacılık, 6 Ziya, 2 Shoeology mağazası ve ortağı olduğu Bongiro.com’la tüm ayakkabı tutkunlarına kaliteyi ve modayı sunmayı amaçlıyor.